Poddąbie

Poddąbie koło UstkiPoddąbie to maleńka wprost (po sezonie zamieszkuje tu tylko kilka rodzin), nadmorska miejscowość turystyczna. Lokalizacja: pomiędzy miejscowościami Ustka i Rowy, w sąsiedztwie Dębiny.

Poddąbie to taka leśna polana dookoła rozpościera się wspaniały las bukowo-sosnowy. Pas rozdzielający Poddąbie od morskiego brzegu to jedynie 200 metrów. Kolejną atrakcją miejscowości jest wybrzeże klifowe, a pod nim plaża, która jak na klifowa jest całkiem szeroka i nawet latem nie jest zatłoczona. Aby dojść na plażę pod klifem, należy zejść schodami, te w Poddąbiu posiadają szerokie podesty. Latem wyznaczane jest tu strzeżone kąpielisko – odcinek o długości około 100 m.

Jeżeli udając się na wczasy nad morzem oczekujesz dyskotek, klubów, głośnych pubów – jedź do wczasowisk: Mielno, Międzyzdroje, Łeba czy Ustka. W Poddąbiu tego nie ma – jest za to spokój i cisza. W Poddąbiu jest klika sklepów spożywczych, klika obiektów gastronomicznych (pizzeria, restauracje, smażalnie ryb, lodziarnia).

Jeżeli Poddąbie to miejscowość, która spełnia Twoje wymagania odnośnie wypoczynku nad morzem – zobacz ofertę noclegową Poddąbia –> http://www.poddabie.pl/noclegi/wszystkie.

Sianożęty Noclegi

Sianożęty noclegi

Domki nad Morzem

domki nad morzem

Wakacje z Dziećmi

wakacje z dziećmi