Międzywodzie

Międzywodzie

Międzywodzie to nieduża wioska urlopowa położona na Mierzei Międzywodzkiej między skrajem morza i wodami Zalewu Kamieńskiego. Miejscowość ta znajduje się na pierwszej ze względu na wielkość naszej wyspie – wyspie Wolin, pośród pięknych lasów mieszanych oraz sosnowych.

Wczasowisko nadzwyczaj dobrze dopasowane jest do wypoczynku dla osób z problemami ruchowymi – niskie oraz równe deptaki ułatwiają poruszanie się, a od ul. Zwycięstwa nad morze wiedzie zejście zaadaptowane dla wymagań turystów poruszających się na wózkach.
Zapaleńcy szerokich, piaszczystych, czystych plaż nie będą mieli powodów do narzekania na plażę w miejscowości. Kąpielisko, latem chronione przez WOPR, o długości ok sześćset m, a umieszczone jest na wysokości między przedłużeniem ulic Szkolnej i Westerplatte.
Międzywodzie, z uwagi na bliskość Zalewu Kamieńskiego, to w podobny sposób popularne miejsce dla fanatyków sportów wodnych, żeglarzy oraz wędkarzy. Na wielbicieli żagli czeka na wskroś zmodernizowany i przystosowany do europejskich standardów pirs.
Dodatkowym pozytywem tej miejscowości, za pośrednictwem położenia na Wyspie Wolin, to sąsiedztwo Wolińskiego Parku Narodowego, wraz z zagrodą żubrów. Zagroda to też miejsce powrotu do zdrowia również innych typów zwierząt, w autonomicznych wybiegach żyją : orły bieliki, dziki oraz jelenie. Po wyzdrowieniu, zwierzęta uwalniane są.
Przez wzgląd na intensywny ruch turystyczny w sezonie wakacyjnym, zalecamy dojazd do letniska poprzez Wolin i radzimy omijać bardziej zatłoczony Kamień Pom.
Noclegi w Międzywodziu to rozmaita oferta pokoi, kwater, domów gościnnych, domów wczasowych, domów gościnnych i pensjonatów.
Po więcej informacji o Międzywodziu, jego ciekawostkach a także bogatą bazę noclegową Międzywodzia zapraszamy tu: http://www.miedzywodzie.net.pl

Sianożęty Noclegi

Sianożęty noclegi

Domki nad Morzem

domki nad morzem

Wakacje z Dziećmi

wakacje z dziećmi